Пошук Мапа сайту Зв'язок Вхід
Мова
   
Радіохірургічний симпозіум (детальніше)

Радіохірургічний симпозіум (детальніше)

21 травня 2013 року    

на базі Всеукраїнського центру радіохірургії Клінічної лікарні «Феофанія» 

відбувся

Радіохірургічний симпозіум Novalis®


симпозіум Novalis на базі ВЦРХ

Метою симпозіуму було поінформувати колег радіологів та клініцистів з усіх регіонів України про встановлене у Всеукраїнському центрі радіохірургії нове обладнання, - систему для стереотаксичної радіотерапії/радіохірургії Novalis. 

Ціль заходу - ознайомити слухачів з базовими поняттями радіохірургії за допомогою системи Novalis, показаннями та протипоказаннями до її проведення, перевагами над іншими аналогічними системами.

Доповідачами були співробітники Всеукраїнського центру радіохірургії :

  • Кметюк Ярослав (“Клінічний вибір радіохірургічної системи Novalis”)
  • Удатова Тетяна (“Показання для проведення радіохірургії при доброякісних та злоякісних новотворах головного мозку ”)
  • Підлубна Тетяна (“Технічна реалізація систем позиціонування і контролю підведення дози на лінійному прискорювачі Novalis”)
  • Бондарук Ольга (“Показання, протипоказання та методики радіохірургічного лікування пухлин екстракраніальних локалізацій”)

Також свої доповіді представили зарубіжні гості симпозіуму Dr. Svetlana Zalmanov-Faermann та Dr. Reinhard Wurm, Klinikum FFO.

Радіохірургічна система Novalis

Поява сучасного радіохірургічного обладнання в нашій клініці дозволяє досягти ефективного, високотехнологічного та високоякісного лікування хворих, що зменшує наявність негативних побічних реакцій, запобігає виникненню ускладнень та покращує якість життя пацієнтів.

Перевагами радіохірургії на апараті Novalis є неінвазивність методу: лікування проводиться безболісно, в амбулаторних умовах, за короткий час. 

Радіохірургічна Система Novalis збільшить пропускну здатність Центру радіохірургії та надасть можливість пацієнтам в Україні отримати якісне лікування на європейському рівні. 

Більш того,- в нашій клініці для діагностики онкологічних захворювань використовується позитронно-емісійна томографія. Дані ПЕТ-КТ вперше в країні використовуються для планування променевої терапії, що дає можливість чітко визначити об’єм опромінення.

Надалі ПЕТ застосовується для оцінки ефективності проведеного лікування.