Пошук Мапа сайту Зв'язок Вхід
Мова
   
Головна / Міжнародні конференції

Міжнародні конференції

Клінічна лікарня “Феофанія” ДУС сьогодні – це високоспеціалізована багатопрофільна лікарня, яка поєднує 8 діагностичних, 28 клінічних відділень та центрів та 3 аналітичних відділи. 

Сьогодні КЛ “Феофанія” ДУС - це лікарня, де постійно впроваджуються нові інноваційні технології. 

На території лікарні з 2010 року функціонує конференц-центр та конференц-зали для проведення наукових конференцій, конгресів, майстер-класів для обміну досвідом з колегами.

Наука та медицина не має кордонів. Тому дискусійні клуби, диспути з вітчизняними фахівцями, обмін досвідом з іноземними колегами, прямі трансляції з операційної – це вже реалії сьогоднішньої Клінічної лікарні “Феофанія” ДУС.

Ми вбачаємо свій розвиток у співпраці з закордонними організаціями, медичними закладами Європи та світу, тому що, володіючи сучасними медичними технологіями розуміємо, що кваліфікованих лікарів та науковців необхідно плекати у стінах багатопрофільних медичних закладів. КЛ “Феофанія”  ДУС зацікавлена у перспективному розвитку кожного нашого лікаря та науковця.

Принагідно хочемо попросити надсилати нам інформацію щодо наукових заходів, які проводяться у ваших закладах. Ми відкриті до співпраці. Просимо інформацію надсилати за адресою: nauka@feofaniya.org


                     

Поточні конференції Проведені конференції
 Заплановані конференції Відеоматеріали