Пошук Мапа сайту Зв'язок Вхід
Мова
   
Головна / Підрозділи клініки / ВЦРХ / Всеукраїнський Центр Радіохірургії (ВЦРХ)

Всеукраїнський Центр Радіохірургії (ВЦРХ)

 

Центр створено в 2011 р.

Центр знаходиться в окремій будівлі на території лікарні біля корпусу №2. 

В центрі працюють;

Контакти:    реєстратура:(044) 259-63-69

 

 10 жовтня 2013 року

СЕРТИФІКАТ ISO 9001:2009

 

ВЦРХ

 

відповідає міжнародним вимогам

щодо надання медичних послуг

   Керівник центру - Кметюк Ярослав Володимирович,

 завідувач відділення променевої діагностики, кандидат медичних науклікар-рентгенолог,  лікар радіоізотопної діагностики.

телефон: (044) 259-63-77                     факс - (044) 259-63-76.

 e-mail: kmetyuk@feofaniya.org

 

 

"В нашому центрі працюють найкращі фахівці ядерної медицини та спеціалісти променевої терапії. 

Ми Вам допоможемо побороти хворобу!"  

 - з повагою,  Ярослав Кметюк. 

 

 

 Старша медична сестра -  Ярмоленко Олеся Юріївна.

 телефон: (044) 259-63-78

 


    

 


Відділення променевої діагностики

 ПЕТ/КТ у КЛ "Феофанія" працює успішно.

Метод діагностики ПЕТ/КТ - поєднана позитронно-емісійна та комп'ютерна томографія. У нас встановлено і працює обладнання останнього покоління - 64-зрізовий комбінований сканер Biograph 64. Псевдо-ПЕТ (дифузійно-зважене МРТ дослідження всього тіла) теж інформативний метод дослідження, але в більшості випадків не замінює ПЕТ/КТ з FDG, яка проводиться у нас. 

 Бланк направлення на ПЄТ/КТ

Для запису на обстеження необхідно зателефонувати

(044) 259-63-61    реєстратура (8:30 - 17:00)

Направлення і виписки можна надсилати електронною поштою  PET@feofaniya.org 

або факсом (044) 259-63-76. 


Відділення променевої терапії

 лінійний прискорювач Clinac iXУ відділенні працюють сучасні потужні апарати дистанційної променевої терапії: медичні лінійні прискорювачі Clinac iX та Novalis Tx (Varian, США).

 Лінійні прискорювачі оснащені багатопелюстковими коліматорами, системами візуалізації (портальними детекторами EPID та рентгенівським обладнанням OBI), сучасним програмним забезпеченням, що дозволяє реалізовувати променеву терапію під контролем зображень (IGRT) та променеву терапію з модульованою інтенсивністю дози (IMRT). Лінійний прискорювач Novalis Tx має роботизований стіл, який рухається в 6-ти площинах, та обладнання для стереотаксичної радіохірургії (SRS) (BrainLAB, Німеччина). Крім того, для забезпечення точності позиціювання пацієнта при лікуванні на лінійних прискорювачах використовують  іммобілізаційне обладнання: підставки різної конфігурації та вакуумні матраци, маски для фіксації голови, голови-шиї.


  У відділенні встановлено апарат для брахітерапії GammaMed iX. Апарат має 24 канали з автоматичною подачею джерела Ir-192 високої потужності дози. Застосовується для аплікаційного лікування злоякісних новоутворень.

 

  Для запису на консультацію необхідно зателефонувати

 

(044) 259-63-69    реєстратура (8:30 - 17:00)

 

 


Відділ виробництва радіофармпрепаратів

 Для реалізації Eclipce RDПЕТ-технологій у центрі встановлено апарат для виробництва радіоактивного фтору - циклотрон "Eclipce RD"   фірми Siemens. Сучасність установки дає змогу напрацьовувати потрібну кількість речовини у найкоротші строки, що є суттєвим фактором внаслідок обмеження часу життя радіоактивного фтору. За 1.5-2 години циклотрон може згенерувати дозу, достатню для діагностування 15-20 пацієнтів.

Для ПЕТ використовується радіофармпрепарат (18F) фтор-дезокси-глюкоза (18F-ФДГ, ФДГ), період піврозпаду якої становить 110 хвилин; об'ємна активність 300-700 МБк на 1 мл.

 18-фтордезоксиглюкоза, на відміну від звичайної глюкози, не піддається метаболізму далі стадії глюкозо-6-фосфата і залишається внутрішньоклітинно. Тим самим з'являється можливість реєструвати концентрацію накопичення РФП. 


Відділ радіаційної безпеки і дозиметричного контролю

Відділ забезпечений найсучаснішим дозиметричним обладнанням фірми TheНабір дозиметричного контролюrmo Fisher Scientific. Для поточного виміру потужності доз у приміщенях використовуються дозиметри RedEye G10, для поверхневої забрудненості - стойки-монітори FHT 65 LLX. На випадок оперативного реагування наявні дві міні-лабораторії з радіометрами RedEye B20. Для працівників реалізовано індивідуальний дозиметричний контроль персональними прямопоказуючими EPD Mk 2 G та TLD дозиметрами. У центрі радіохірургії також встановлена система неперевного радіаційного контролю, що складається з датчиків на основі Гейгера-Мюллера FHZ 612-10, FHZ 691-10 та моніторів відображення FHT 6020. Система неперевного радіаційного контролю, окрім самих приміщень, відслідковує наявність радіоактивних речовин у викидах в атмосферу і скиданнях у спецканалізацію.Радіохірургічний симпозіум Novalis®