Пошук Мапа сайту Зв'язок Вхід
Мова
   
Головна / Підрозділи клініки / Діагностичні / Центр ультразвукової діагностики та інтервенційної сонографії

Центр ультразвукової діагностики та інтервенційної сонографії

Центр ультразвукової діагностики та інтервенційної сонографії

 

 

 

 

 

(Презентація)

Центр знаходиться в корпусі №1, поверх 3; 

в корпусі №2, поверх 3;

в корпусі №3, поверх 1.   

Контакти - uzd@feofaniya.org   

Телефон центру - (044) 259-66-58 (корпус №1),   

(044) 259-66-40 (корпус №2),  

(044) 259-62-37 (корпус №3).   

Керівник центру - Мухомор Олександр Іванович, 

лікар з ультразвукової діагностики,  

лікар вищої категорії.

Старша медична сестра - Сушко Наталія Олексіївна.

Центр створено в 2004 р.

 

ДОСЛІДЖЕННЯ В ЦЕНТРІ

Кабінет для пункційних біопсій


В Центрі ультразвукової діагностики та інтервенційної сонографії працюють чотири кабінети:

3 кабінети УЗД  та кабінет для виконання пункційних біопсій під УЗ контролем.

В них експлуатуються ультразвукові апарати “Siemens Elegra”, “ATL-3500”, BK “Medical”, SONOSITE, “Siemens Antares”.

Усі апарати оснащені основним набором УЗ  датчиків, в тому числі внутрішньопорожнинних (трансвагінальні та трансректальний).

Кабінети повністю оснащені для нормального функціонування апаратури та прийому пацієнтів. У кабінетах встановлені кондиціонери, які підтримують визначену температуру повітря та провітрюють приміщення. Усі кабінети оснащені всім необхідним інвентарем та медикаментами для надання невідкладної допомоги.

Кожен апарат УЗД обладнаний термопрінтером для виведення УЗ зображень на паперовий носій.

Виконуються  діагностичні пункції передміхурової залози під контролем УЗ променя, лікувально-діагностичні пункції молочної  залози, нирок, м´яких тканин, печінки, яєчників, щитовидної залози, суглобів,  нервових, судинних структур, виконуються нефростомії під контролем УЗД, соногістеросальпінгографія.


Кабінет для пункційних біопсій

Кабінет оснащений за зразком міні-операційної палати.

У ньому є УЗД апарат з наявністю 4-х датчиків. За їх допомогою можна візуалізувати усі доступні для огляду тканини та органи людського організму.

Кожен датчик  обладнаний спеціальною насадкою для проведення біопсійних втручань на внутрішніх органах (передміхурова, молочна залоза, печінка, утвори черевної порожнини та заочеревинного простору тощо).

Наявний набір голок, пістолет для виконання пункцій, спеціальні медичні шафи, посуд, операційний стіл, маніпуляційні столики, комп´ютер.

Усі пункції при необхідності супроводжуються відеозаписом.


Кожний кабінет нашого центру оснащений персональними комп´ютерами, в яких інстальовані програми для ведення архіву пацієнтів та створення автоматизованого протоколу дослідження. Впроваджується нова сучасна  програма „Doctor Elex” для протоколювання обстежень та  ведення архіву пацієнтів.

На персональних комп´ютерах відділення встановлені пристрої для реєстрації відеосигналу з апаратів УЗД. До апаратів також під´єднані записуючі відеомагнітофони. Це дає змогу проводити  обробку, реєстрацію відеоінформації  у VHS та CD форматах.

Створено репрезентативний відеоархів УЗ семіотики норми та патології.

В Центрі ультразвукової діагностики та інтервенційної сонографії автоматизовані  робочі місця  лікарів  організовані на засадах  сучаних інформаційних технологій та телемедицини. 

В центрі впроваджено основи для забезпечення діагностичного процесу на засадах телемедицини.

Єдиним можливим засобом досягнення цієї мети є наявність постійного доступу до внутрішньолікарняної мережі  та Інтернету  усіх задіяних у діагностичному процесі персональних комп’ютерів. Комп´ютерна мережа дає  змогу оптимізувати  архівацію, статистичну обробку та обмін інформацією між діагностичними підрозділами. Усі кабінети відділення працюють як телемедичні станції:  під’єднана лікарняна мережа, Інтернет, створена можливість запису зображень на цифрові носії, передача візуальної інформації між корпусами в реальному часі. Записані файли, а також картинка ‘’real-time” можуть передаватися на відстані для консультацій.

Створені нововведення спрямовані на поетапне впровадження автоматизації діагностичного процесу за зразками  кращих клінік  на засадах телемедицини.